Twitter fenomeni Royz'un aldatılma hikayesi

Twitter fenomeni royzvow kullanıcı adıyla bilinen Royz'un sevgilisi Melis'le arasında yaşananlar ve aldatılma hikayesinin tüm flood

Twitter fenomeni Royz'un aldatılma hikayesi

Uzun zamandır birliktelik yaşayan Twitter fenomeni Royz ve Melis çifti ayrıldılar. İlişkilerini anlaşamadıkları için ayrıldığını düşünen Royz, günler sonra aslında durumun hiçte öyle olmadığını öğrendi. Her şeyi öğrendikten sonra Twitter'a ve tüm takipçilerine tüm yaşadıklarını flood yaparak anlattı. Royz, Melis'in psikolojik tedavi gören annesine hakaret ettiğini, ilişkide çok fazla psikolojik şiddet gördüğünü ve kandırıldığını yazdı. İşte o flood

Tüm bu açıklamalardan sonra eski sevgilisi Melis ise oldukça sakin bir şekilde Twitter'dan 3 tweetlik kısa açıklama yaptı. Açıklamaya ise "kendisinden ayrıldıktan 10 gün sonra yeni bir ilişkiye başlamış olmamın aldatmak olarak sayılacağını düşünmüyorum." diyerek başladı. Ve "beklediğiniz gibi savunmaya geçip ortalığı alevlendirmeyi de düşünmüyorum." diyerek yüksek ihtimalle olayı 3 tweet ile kapattı.


Melis'in (@melisentinus) yazılı açıklaması;

"
gelelim şu aldatma mevzusuna.. kendisinden ayrıldıktan 10 gün sonra yeni bir ilişkiye başlamış olmamın aldatmak olarak sayılacağını düşünmüyorum. beklediğiniz gibi savunmaya geçip ortalığı alevlendirmeyi de düşünmüyorum. eski ilişkisini bir floodla ortaya döküp detaylarından bahsetmek tabii ki yanlış ama ilişkimi öğrenmesinin şokuyla yapmıştır diyecek bir şeyim yok. kendisine olan sevgimin bittiğini, artık barışmak istemediğimi söyledikten sonra yeni bir ilişkiye başladım. bu durumda ortada boynuzlanan kimse yok sakin olabilirsiniz. konuyla ilgili başka bir açıklamam yok (hesabımı bugün açık tutup sonra sonsuza dek siliyorum, sonradan açılan hesaplar olursa bana ait değil)
"

ROYZ'DAN YENİ AÇIKLAMA GELDİ

13 Mart 15:57 sularında Royz'dan hem Twitter'dan gelen tepkilerine, hem bi twitter kullanıcısına hem de Melis'e cevap verdi. Royz son sözlerini Melis'in yeni sevgilisine yazdığı sözlerle bitirdi.

"Ruhumun ilacısın, eyvallah kirvem :)"

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0